Головна/Новини компанії/Візит клієнтів на завод Schuite&Schuite Druckfarben
Візит клієнтів на завод Schuite&Schuite Druckfarben -

Візит клієнтів на завод Schuite&Schuite Druckfarben

Компанія «ЯВА-ІН» продовжує знайомити своїх клієнтів з провідними світовими заводами-виробниками витратних матеріалів, які поставляє на український ринок.

В жовтні відбувся черговий бізнес-тур для власників та керівників вітчизняних друкарень. Цього разу  метою поїздки стало відвідування німецького виробника heat- та coldset фарб Schuite & Schuite Drukfarben Gmbh.

Високоякісні ротаційні фарби  S&S компанія «ЯВА-ІН» ексклюзивно постачає на український ринок більше 1,5 років. За цей час їх встигли високо оцінити та впровадити у виробництво більшість українських газетно-журнальних друкарень.

За словами комерційного директора компанії «ЯВА-ІН» Антона Несхозієвського, під час візиту, крім детального ознайомлення з виробництвом, було проведено низку перемовин між українською делегацією та керівниками заводу, досягнуто домовленостей щодо подальшого постачання фарби ключовим друкарням з різних регіонів України.

Нагадаємо, Schuite & Schuite Druckfarben – найбільш сучасний та технологічний завод в Європі з виробництва офсетних фарб для рулонного друку. Основною перевагою компанії є запатентована екструдерна технологія виробництва, що дозволяє виготовляти готову фарбу за один технологічний цикл. Це забезпечує високу якість від партії до партії, незрівняну виробницу швидкість (до 10 т./год.), екологічність процесу. Завод використовує тільки високоякісну сировину, самостійно виготовляє основу для фарб, має власну логістику. В програмі поставок – фарби для друку з сушкою (heatset), без сушки (coldset). Також виготовляються екологічні фарби серії Bionomic, що виготовляються на основі 100% рослинних олив та можуть використовуватися із продуктами харчування.

 

Опубліковано на сайті: 25 жовтня 2018, 11:17

Назад, на попередню сторінку