Головна/Новини компанії/Спеціальні умови співпраці на PRIVILEGE TOPAZ
Спеціальні умови співпраці на PRIVILEGE TOPAZ -

Спеціальні умови співпраці на PRIVILEGE TOPAZ

Повідомляємо про істотне зниження цін на офсетні полотна PRIVILEGE TOPAZ від компанії Sava на період з 28 серпня до 30 вересня 2017 року. В даний часовий проміжок для всіх клієнтів компанії буде діяти знижка в розмірі 35% від стандартної ціни.

Офсетна гума PRIVILEGE TOPAZ є відносно новим продуктом на українському ринку, в той же час в європейських друкарнях вже встигла зарекомендувати себе як високоякісне преміум полотно для аркушевого або рулонного heatset-друку.

Комерційний директор компанії «ЯВА-ІН» Антон Несхозієвский зазначив: «У зв'язку з останніми розширеннями складу, з'явилась можливість вивести на ринок новий якісний продукт. Ми завжди робимо кроки на зустріч нашим клієнтам, і спеціальні умови даної акції тому підтвердження. Акція спрямована на популяризацію продукту і подолання бар'єру всього нового».

Нагадаємо, дане нейтральне полотно на текстильній основі може бути використане на широкому діапазоні аркушевих або рулонних друкарських машин (heatset). Запобігає від попадання хімії всередину офсетної гуми. Має високу стабільність розмірів, за рахунок унікальної обробки тканини, що забезпечує мінімальний тиск і оптимальну укладку.

Офсетне полотно PRIVILEGE TOPAZ ідеально підходить для всіх типів крейдованого паперу, забезпечує оптимальну передачу фарб і чудове відтворення різкості точки.

Опубліковано на сайті: 28 серпня 2017, 17:01

Назад, на попередню сторінку