Головна/Новини компанії/Лакувальні пластини від Policrom Screens
Лакувальні пластини від Policrom Screens -

Лакувальні пластини від Policrom Screens

Одним з основних напрямків компанії Policrom Screens, топового європейського виробника витратних матеріалів, є виготовлення лакувальних пластин.

У програмі поставок компанії «ЯВА-ІН» - 6 продуктів даного напрямку, серед яких - Polispot, Polispot Compressible, Polispot Plus, Polispot UV, Polispot Aqua і Polispot Adhesive.

Матеріал Polispot виготовлений з чотирьох шарів (термопластичні полімери і поліуретан), спеціально створених для забезпечення максимальної якості.

Базова версія Polispot підходить для використання з водно-дисперсійними і УФ-лаками. Polispot Compressible рекомендується при використанні з металізованими і перламутровими лаками, роботі на розбалансованих машинах, на невідкаліброваному  по товщині картоні і папері, або у випадках, коли використовується жорсткий піддекільний матеріал.

Polispot Adhesive - самоклеюча лакувальна форма, яка повністю виключає можливість накопичення лаку на поверхні, що є частою проблемою для більшості самоклеючих лакувальних форм.

Polispot Plus - інноваційна багатошарова форма. Забезпечує найкращий результат як при роботі з папером, так і картоном при щільності від 70 до 400 грам.

Полімерна пластина Polispot UV - спеціальна розробка для вибіркового або суцільного in-line лакування, з можливістю застосування УФ-лаків. Має високу стабільність розмірів і дозволяє виробляти понад 100 тис. прогонів з будь-якими типами лаків, в тому числі УФ.

Polispot Aqua - лакувальна пластина, для використання з водно-дисперсійними або УФ-лаками, що забезпечує найкращу продуктивність під час суцільного або вибіркового лакування.

Опубліковано на сайті: 26 березня 2018, 17:00

Назад, на попередню сторінку