Головна/Новини компанії/Компанія Savatech змінює назву
Компанія Savatech змінює назву -

Компанія Savatech змінює назву

Cловенська компанія Savatech, виробник офсетних полотен, змінює назву та стає Trelleborg Slovenija. З 1 червня 2016 року компанія Savatech входить до групи Trelleborg (Швеція), світового лідера по виробництву гумотехнічних виробів. З травня 2018 року компанія Savatech продовжить свою роботу з новою назвою Trelleborg Slovenija. Попри все, компанія й надалі реалізовуватиме всі виробничі програми та випускатиме продукцію, зокрема,  офсетні полотна під відомим в усьому світі та вже звичним і для нашого ринку брендом Sava.

Те, що Savatech стала частиною групи Trelleborg, одного з найпотужніших виробників офсетної гуми, свідчить про перспективність та високу оцінку продукції, що випускається під брендом Sava. До того ж, для словенської компанії передбачені додаткові інвестиції у виробництво для значного збільшення його потужностей, заплановано серію випуску нових інноваційних продуктів та географічне розширення ринків збуту.

Незважаючи на зміни, компанія «ЯВА-ІН», що вже понад 11 років була єдиним авторизованим дилером компанії Savatech в Україні, продовжує і розширює свою співпрацю з Trelleborg Slovenija.

Нагадаємо, що історія Sava починається ще з 1920-х років, коли основним напрямком діяльності було виробництво автомобільних шин. Наразі концерн має багато підрозділів, один з яких є провідним виробником офсетної гуми за унікальною запатентованою технологією. Виробництво сертифіковано згідно стандартів ISO 9001:2000 та ISO 14001:2004. Офсетне полотно Sava Advantage Plus вже багато років поспіль утримує лідируючі позиції на українському ринку.

Клієнти компанії «ЯВА-ІН» мають можливість придбати високоякісні офсетні полотна для аркушевого та рулонного друку на кордовій та текстильній основі; лакувальні полотна та лакувальні пластини виробництва Trelleborg Slovenija.

Кожна поставка матеріалів, як і раніше, супроводжується всіма необхідними сертифікатами та технічною документацією.

Опубліковано на сайті: 7 червня 2018, 14:00

Назад, на попередню сторінку