Головна/Поточні акції

Поточні акції

Компанія «ЯВА-ІН» прагне не тільки поставляти якісні продукти для своїх клієнтів, та ще і бути соціально відповідальною організацією. В своїй діяльності ми керуємось наступними правилами:

1.Вибираючи партнерів, ми також оцінюємо Їх соціальну та екологічну відповідальність. Всі заводи, з якими співпрацює «ЯВА-ІН», відповідають жорстким вимогам ЕС по впливу на оточуючу середу. Так, один із основних наших партнерів – Savatech d.o.o. сертифікований згідно стандартам ISO 9001, ISO 14001 и ISO 18001, а також виконує додаткові вимоги по охороні оточуючого середовища. Подібні ініціативи є і у інших компаній-партнерів.

2. В своїй повсякденній діяльності багато людей не помічають, скільки шкоди роблять природі діяльністю звичайного офісу. Маючи на меті мінімізувати шкідливий вплив на оточуюче середовище, компанія «ЯВА-ІН» почала реалізацію програми Грінпіс – «Зеленый офіс». В результаті введення перших кроків вдалось суттєво знизити ресурсо- та енергозабезпечення, а також виключити ризик використання небезпечних речовин та продуктів, зменшити витрати на утримання офісу. Ми підтримуємо ідею, що таким чином неможливо вирішити всі екологічні проблеми, але навіть в рамках одного офісу можливою є суттєва допомога природі.

3. Ми надаємо фінансування та посильну допомогу притулкам безпритульних тварин в м. Києві – частину коштів від кожного виписаного нами рахунку відправляємо на допомогу братам нашим меншим. Таким чином, купуючи витратні матеріали у «ЯВА-ІН», кожний клієнт також вносить свій вклад в загальну справу