Головна/Про компанію

 «ЯВА–ІН» працює на українському ринку з 1994 року і добре відома серед фахівців.

Основними видами нашої діяльності є:

  • продаж витратних матеріалів для поліграфії;
  • опланковка офсетних полотен;
  • поставка післядрукарського поліграфічного обладнання;
  • перевезення друкарень «під ключ»;
  • комплексні рішення для упаковки.

Основою нашого підходу до вибору партнерів та дистрибюторського бізнесу є професіоналізм, компетентність, а також вирішення нестандартных задач. Кожний з підібраних в програмі поставок брендів має щось ексклюзивне, і те, що відрізняє його від аналогічних рішень інших заводів. При цьому ми не стараємось осягнути всі сегменти ринка, а фокусуємось на найбільш критичних для формування кінцевого продукту. Саме цьому наша програма поставок носить назву «Postpress & printroom solutions» — «Рішення для післядрукарського та друкарського цеху».

За станом на кінець 2015 року, компанія здійснює поставки витратних матеріалів Sava, Conti-Air, Printgraph, Cinkarna, Policrom Screens, Green Frog, Folex, ножів для поліграфії Ravne Knives, засобів для контролю якості: PEAK, UGRA; виконує послуги з планкування офсетных гум; є постачальником поліграфічного та пакувального обладнання AVC Sealing Solutions, ECO System, Iijima, Inramik, SCS Automaberg, Tecnograf та інших виробників; виконує перевезення друкарень «під ключ»; гарантійне та сервісне обслуговування, консалтинг.

Крім того, компанія є лідером в сегменті перевезення друкарень (більш 700 одиниць обладнання, що перевезли).

Сред партнерів компанії – виробники обладнання та витратних матеріалів зі Словенії, Голландії, Італії, Іспанії, Японії та Германії.

На все продане обладнання поширюється гарантія заводів-виробників, а сервісна служба забезпечує рішення задач підприємств у стислі терміни.