• Зроби замовлення - допоможи тваринам!

  Зроби замовлення - допоможи тваринам!

  У рамках безстрокової акції компанія буде виділяти кілька гривень з кожного оплаченого рахунку і за підсумками місяця перераховувати їх на допомогу притулку «Сіріус», в якому живуть більше 1500 собак і кішок.
 • Універсальне полотно ADVANTAGE PLUS

  ADVANTAGE PLUS – найбільш продаване офсетне полотно

  Завдяки своїм характеристикам і наявності кордової основи офсетні полотна ADVANTAGE PLUS стали найбільш продаваними з усієї лінійки продуктів Sava. Їх основною перевагою є оригінальна і запатентована конструкція каркаса з корду, завдяки якій полотна мають мінімальні показники розтягування, хорошу стисливість і стабільність протягом всього процесу друку.
 • Лупи та мікроскопи

  Лупи, мікроскопи

  В оновленій програмі поставок компанії «ЯВА-ІН» тепер пропонуються вимірювальні засоби. Асортимент включає в себе поліграфічні лупи (4х, 6х, 7х, 8х, 10х, 15х, 20х), мікроскопи (25х, 50х, 75х, 100х, 200х, 300х) і допоміжні приналежності для контролю якості друку, розтискування, суміщення фарб і т .п.
 • Офсетне полотно Conti-Air Black Pearl

  Conti-Air Black Pearl

  Conti-Air Black Pearl – спеціалізоване піддекільне полотно, розроблене для тиснення і виготовлення цінних паперів, а також високоякісної упаковки.
 • Лакувальна пластина Sava Advantage Strip4

  Sava Advantage Strip4

  Sava Advantage Strip4 - універсальна лакувальна пластина, призначена для роботи з водними і УФ-лаками. Має у своїй структурі стабільний поліестер, що дозволяє досягати високої якості при вибірковому лакуванні.

Про компанію

«ЯВА–ІН» працює на українському ринку з 1994 року і добре відома серед фахівців. Основними видами нашої діяльності є: продаж витратних матеріалів для поліграфії; опланковка офсетних полотен; поставка післядрукарського поліграфічного обладнання; перевезення друкарень «під ключ»; комплексні рішення для упаковки.

Продукт місяця

Офсетне полотно Conti Air FSR
Офсетне полотно Conti Air FSR

універсальне офсетне гумотканинне полотно, ідеально підходить для аркушевого друку і рулонного heatset-друку (з сушкою).

Перейти в каталог

Зелена сторінка

Компанія «ЯВА-ІН» долучилась до світового «зеленого руху» та розпочала реалізацію програми по збереженню навколишнього середовища та підвищенню енергоефективності. Завдяки цілому ряду ініціатив і поліпшень ми можемо скоротити шкоду, завдану природі, і надати посильну допомогу природоохоронним організаціям.

Дізнатися детальніше про акцію